Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Sonuçları | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Sonuçları

18 yaşını doldurur doldurmaz tüm gençler ilk olarak ehliyet sahibi olma hayalleri kurarlar. Fakat artık değişen yönetmelik trafik kazalarını önleme konusunda yenilikçi adımlar atmış ve ehliyet sınavının iki aşaması da önceki dönemlere göre daha dikkatli puanlanır olmuştur.  Her ne kadar kaydolduğunuz sürücü kursları tarafından bilgilendirilseniz de 12 Ocak 2014 Ehliyet Sınavında trafik, ilk yardım ve araç tekniği derslerinden hazırlanmış sorulardan sorumlu olacaksınız. Her bir konunun soru dağılımı farklı olup, genel olarak sizin araçlara ve kurallara kısacası trafiğe dair var olan tüm bilginizi ölçmek amaçlanmıştır.

12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

12 Ocak Ehliyet Sınavı Sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan 112 Ocak 2014 Çarşamba gününde açıklanacaktır. Bu sınavdan başarılı olmak için 60 sorudan 70 puan almanıza yetecek kadar doğru yapmanız gerekmektedir. Yeni yönetmelikle birlikte ehliyet sınavda yer alan her bir dersten en az 70 puan alma zorunluluğunuz kaldırılmış, sınavın bütününden 100 üzerinden 70 puan alan öğrencilerin bir sonraki aşama olan direksiyon sınavına girmeye hak kazandığı bir müfredat yürürlüğe girdi.

Bu sebeple sınava girmeden önce tüm konulara dair bilginizin olması çok önemlidir. Kaydolduğunuz sürücü kursunuzun sınav öncesinde verdiği teorik derslere katılmanız sınavda size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bu sınava girecek öğrencilere verilen bir diğer tavsiye de geçen yıllara ait çıkmış soruları çözerek kendilerini sınava hazırlamalarıdır. Ardından ders kitapçığınızı birkaç kere okuduktan sonra sınava girdiğinizde ve 12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Sonuçları sitemizde açıklandığını gördükten sonra yaşadığınız mutluluk paha biçilemez olacaktır.

12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Sonuçları için Tıklayınız!…

Aranma Kelimeleri:yhs-default

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.