Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Yerleri | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Yerleri

Günümüz koşullarında 18 yaşını dolduran tüm gençler ilk olarak ehliyet almayı kafalarına koyarlar. Artık ehliyet sahibi olmak bir lüks olmaktan çıkmış ve bir gereklilik haline gelmiştir. Fakat unutulmamalıdır ki trafiğe çıkmak sanıldığından çok daha ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle son yıllarda yaşanan kazalar sonucunda yürütmelik değiştirilmiş ve yeni yönetmelikle birlikte ehliyet almak biraz daha zorlaşmıştır. Bu sayede hem dikkatli hem de yeterli bilgi düzeyine sahip kişilerin trafiğe çıkarılmasıyla kaza riskinin minimuma düşeceği öngörülmüştür.

12 Ocak Ehliyet Sınav Yerleri Ne Zaman Açıklanacak?

12 Ocak Ehliyet Sınavı pazar günü yapılacak olan yeni sürücü adaylarının sahip olduğu teorik bilgiyi ölçme amacı taşımaktadır. 12 Ocak 2014 Ehliyet Sınav Yerleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından söylendiği tarihte, 4 Ocak’ta açıklanmış olacaktır. Yer sonucunu hala öğrenememiş olan sürücü adayları sitemizden bilgi alabileceği gibi, kaydoldukları sürücü kursunu arayıp bilgi isteme şansına da sahiptirler.

12 Ocak Ehliyet Sınav Yerlerini Öğrenmek İçin Tıklayınız!…

12 Ocak Ehliyet Sınav Yerleri hakkında bilgi edindikten sonra evinizle sınav yeriniz arasındaki mesafeye ve yolda geçecek olan süreye mutlaka dikkat etmelisiniz. Sınava geç kalanlar salonlara kesinlikle alınmamaktadır. Bu sebeple sınav saatinden en geç yarım saat önce sınav alanında bulunmanız yararınıza olacaktır. Sınava girerken yanınıza kursunuzdan edinebileceğiniz sınav giriş belgesinin yanı sıra nüfus cüzdanınızı götürmeniz de gerekecektir. Bu belgeleri bulundurmayan adayların sınav salonuna alınmaları mümkün olmayacaktır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken tek şey belgelerinizi önceden hazır etmenizdir.

Aranma Kelimeleri:ehliyet sınav yerleri 2014

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.