Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
2 Kasım Ehliyet Sınav Ücreti | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 2 Kasım Ehliyet Sınav Ücreti

2 Kasım 2013 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan ehliyet sınavına girecek sürücü adaylarının sınav ücretlerini 3 Eylül Salı – 4 Ekim 2013 Cuma tarihleri arasında yatırmaları gerekmektedir. Adaylar sınav ücretini yatıramamaları halinde 24 Ağustos Ehliyet Sınavına giremeyeceklerdir. Adaylar bir sonraki Ehliyet Sınavı 14 Aralık 2013 Cumartesi günü yapılacak olan sınava girebilirler.

Sürücü Adayları2013 yılı içerisinde her sınav dönemi için ayrı-ayrı olmak üzere Ehliyet Sınav Ücreti 50.00 TL MTSAS sınav ücretini Türkiye Vakıflar Bankası, T.C. Ziraat Bankası ve Türkiye Halk Bankası Şubelerinden herhangi birine kendi T.C kimlik numarasına göre MTSAS takviminde belirtilen tarihler arasında sınav ücreti yatırma süresi içerisinde yatıracaktır.

Ehliyet Sınıflarına göre 2013 Yılı Ehliyet Harç Ücretleri ise aşağıdaki şekildedir.

* Sürücü Belgesi Kart Ücreti: 101.00 TL‘dir. ( Emniyete müracaatta alınmaktadır.)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.