Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
2 Kasım Ehliyet Sınav Yerleri | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 2 Kasım Ehliyet Sınav Yerleri

2 Kasım Ehliyet Sınav Yerleri

2 Kasım 2013 Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (EGİTEK) tarafından gerçekleştirilecek olan Motorlu Taşıtlar Sürücü Aday Sınavı (MTSAS) yer bilgisi 2 Kasım Ehliyet Sınavı Yerleri 30 Ekim Çarşamba günü açıklanacaktır.

2 Kasım Ehliyet Sınav Yerlerini öğrenmek için tıklayınız. (AÇIKLANMADI)

Adaylar, sınava gelirken yanında fotoğraflı ve çift mühürlü sınav giriş belgesi, nüfus cüzdanı yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sınava alınmayacaktır. Geçerli kimlik belgesi ve sınav giriş belgesinin görevli personele ibraz edilmemesi halinde adayların sınavları geçersiz sayılacaktır.

Ehliyet Sınavında Çıkan Soru Sayısı

Adaylar ehliyet sınavında trafik 32, ilk yardım 16 ve araç tekniği 12 soru olmak üzere 60 soru sorulmaktadır. Sınavın değerlendirilmesi ise, 100 puan ve 60 soru üzerinden değerlendirilerek 70 puan ve üzeri alan sürücü adayları bir sonraki aşama olan direksiyon sınavına girmeye hak kazanmaktadırlar.

2 Kasım Ehliyet Sınav Yerleri Ne Zaman Açıklanacak

2 Kasım Ehliyet Sınavı Yerleri sınavın yapılacağı hafta açıklanacaktır. Muhtemel açıklanma tarihi 30 Ekim Çarşamba günüdür.

Ehliyet Sınavı Giriş Belgesi; fotoğraflı olup söz konusu belgede sürücü adayının kimlik bilgileri ve sınava gireceği adres, salon bilgileri yer almaktadır. Salon bilgilerinde adayın sınava gireceği sınav bölgesi, bina, salon, sıra ve adres bilgileri yer alır. Adaylar sadece fotoğraflı sınav giriş belgesinde belirtilen sınav bölgesinde, binada, salonda ve sırada sınava girecektir.

Dikkat: Sınav Giriş Belgeleri Olmayan Adaylar Sınava Alınmayacaktır.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.