Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
2 Kasım Ehliyet Sınavı | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 2 Kasım Ehliyet Sınavı

2013 yılında gerçekleştirilecek 6. Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı, 2 Kasım 2013 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olup sınava girecek adayların sınav ücretlerini 4 Ekim 2013 Cuma gününe kadar yatırmaları gerekmektedir. Aynı zamanda Sürücü Kurslarına son kayıt tarihi 1 Ekim Salı günüdür.

2 Kasım Ehliyet Sınavı Kayıt Yaşı

2 Kasım Ehliyet Sınavında Çıkacak Soru Sayısı ve Sınav Süreleri

2 Kasım Ehliyet Sınavı Puan Hesaplaması

Ehliyet, teorik sınavlar tek ders haline getirilip, trafik, ilk yardım ve araç tekniği derslerinin toplamının değerlendirilmesi dikkate alınacak. Yani her dersten 70 puan almanıza gerek yoktur, sınav 60 soru üzerinden değerlendirilecektir. 60 soru üzerinden en az 42 soruya doğru yanıt veren sürücü adayları başarılı sayılırlar.

 Kayıt için gerekli evraklar

  • Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi (Noter Tasdikli) veya Öğrenci Belgesi
  • 8 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Sağlık Raporu (Sürücü Olur)
  • Sabıka Kaydı (E-Devletten)
Aranma Kelimeleri:2 kasim ehliyet sinavi sonuclari

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.