Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
2013 Yılı Ehliyet Sınav Soruları | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 2013 Yılı Ehliyet Sınav Soruları

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), tarafından yapılan 2013 yılında ehliyet sınavlarında çıkmış Soruları ve Cevapları burada, sürücü adayları kurs aşamasında teorik sınava hazırlıkta en sıkça kullandıkları yöntem geçmiş dönemlerde çıkmış Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevaplarını gözden geçirerek hazırlanmakta.

Yeni müfredata göre sürücü adayları ehliyet sınavında tüm ehliyet sınıflarına göre, ilk yardım dersi 16, trafik ve çevre dersi 32 ve araç tekniği dersi 12 olmak üzere toplam soru sayısı 60 toplam sınav süresi ise 75 dakikadır. Peki, sürücü adayları ehliyet sınavında başarılı sayılmaları için en az kaç doğru yapmaları gereklidir. Yeni yönetmeliğe göre, trafik, ilk yardım ve araç tekniği derslerinin toplamının değerlendirildiği, 60 sorudan en az 42 soruya doğru yanıt veren sürücü adayları başarılı sayılırlar.

2013 Yılında Yapılan Yeni Müfredata Göre Çıkmış Ehliyet Soruları

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.