Warning: file(http://xml.altinkaynak.com.tr/altinkaynak.xml) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in F:\Root\vhosts\sonuclari.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\trendwebportal\functions.php on line 209
8 Şubat Ehliyet Sınavı Soruları | Sonuçları
Canlı Maç Sonuçları
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Ehliyet > 8 Şubat Ehliyet Sınavı Soruları

Milli Eğitim Bakanlığı, 2014 yılında gerçekleştirilen ikinci ehliyet sınavı olan 8 Şubat Ehliyet Sınavına giren sürücü adayları sınav sorularının açıklanmasıyla birlikte teorik sınavda cevapladıkları soruları gözden geçirebilirler.

Ehliyet Sınavında Çıkan Soru Sayısı

Ehliyet Sınavı, ilk yardım, araç tekniği ve trafik dersi olmak üzere üç (3) dersten oluşmaktadır. Teorik sınavda sınava giren adaylara yöneltilen soru sayıları farklılık göstermektedir. Buna göre adaylara, trafik dersinden 27, ilk yardım dersinden 13 ve araç tekniği dersinden ise 10 soru toplamda adaylara 50 soru sorulmaktadır.

8 Şubat 2014 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları

8 Şubat 2014 Ehliyet Sınav Sorular

08.02.2014 tarihinde yapılacak olan Motorlu Taşıt Sürücü Aday Sınavına girecek şoför adayları girecekleri sınavın sorularının ne zaman açıklanacağını merak etmekte 8 Şubat Ehliyet Soruları 12 Şubat Çarşamba günü açıklanacaktır.

Bir önceki yazımız olan 8 Şubat 2014 Ehliyet Sınav Yerleri başlıklı makalemizde 08.02.2014 Ehliyet Sınav Yerleri, 8 Şubat Ehliyet Sınav Yerleri ve 8 Şubat Sınav Giriş Yerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranma Kelimeleri:08 02 2014 ehliyet sınav soruları

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Canlı İddaa Sonuçları
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.